В Тетевен се проведе кръг от детската лига на БАМФ Северозапад

Реклама

През изминалия уикенд в гр. Тетевен се проведе кръг от детската лига на БАМФ Северозапад за деца, родени след 2008 г. Това е третият турнир от общо 8, а негови организатори са БАМФ и БФС, със съдействието на Община Тетевен.

В състезанието взеха участие 128 деца от 9 отбора, като футболистите на ФК „Озрен“ – Голям извор, завършиха трети в този кръг, но все още са на върха в крайното класиране с 39 т. Първи на турнира в Тетевен заслужено се класира отборът на ФК „Евъргрийн“ – Враца, а втори остана тимът на ФК „Чавдар“ – Бяла Слатина.

Част от купите, медалите и индивидуалните отличия бяха връчени от зам.-кмета на Община Тетевен – Красимир Красимиров.

Реклама

Първите 4 отбора в крайното класирането на БАМФ Северозапад продължават за финалите в Бояна, където ще премерят сили 16-те най-добри отбора в България.

Класиране и индивидуални награди от турнира в Тетевен – вижте ТУК.

Класиране БАМФ Северозапад към 08.05.2022 г. – вижте ТУК.

Реклама